Teātra izrādes

Lauva Ziemā

Lauva Ziemā

Vēstījuma centrā ir Britānijas valdnieku pāra - karaļa Henrija II Plantageneta un viņa nežēlastībā kritušās sievas Akvitānijas Elinoras skaudrais romāns, kurā cieši savijas mīla un naids. Un pāri visam cietsirdīgās spēles par varu: kam atstāt mantojumā troni?

 

Aisedora. Baskājainā dejotāja

Aisedora. Baskājainā dejotāja

Izrāde par 20.gs. sākuma amerikāņu dejotāju Aisedoru Dunkani. Aisedoras lomā: Indra Burkovska. Dramaturgs: Als Vainers, ASV.


Henrijs-VIII

Henrijs-VIII

Nopietna komēdija par skandalozo 16. gs. angļu monarhu Henriju VIII un sešām sievietēm ar fascinējošo aktieri Andri Bērziņugalvenajā lomā.

 

Parīze - Rīga - Parīze

Parīze - Rīga - Parīze

20.gs. romantika un skaudrums. Mākslinieki Elvīra un Rūdolfs Pinnis. Sarakste mūža garumā. Dramatizējums un iestudējums: Māra Ķimele. Lomās: Karīna Tatarinova un Varis Piņķis.

 

Pauļuks...Rāmji

Pauļuks. Rāmji.

Iestudējums "Pauļuks. Rāmji." vēlas atklāt mākslinieka īpatnējo pasaules redzējumu, sniedzot skatītājiem iespēju ielūkoties Jāņa Pauļuka netveramajā gleznotāja pasaulē. Galvenajā lomā: Kaspars Znotiņš.

 

Benjamiņa

Benjamiņa

Režisores Baņutas Rubesas izrāde par Emīliju Benjamiņu (1881. – 1941.). Tā stāsta par avīžu pārdevēju, kura kļuva par Latvijas pirmo lēdiju. Par sievieti, kas ar avīzēm, reklāmām, romāniem un modi uzbūvēja sev karaļvalsti Latvijā.

 

Jaucības un nejaucības

Rakstnieces Andas Līces brīnišķīgās humora izjūtas piepildītos stāstus par katram mums pazīstamām izjūtām un lietām Virdžīnijas Lejiņas režijā izstāsta Nacionālā teātra zvaigzne Lāsma Kugrēna. Viņai līdzi spēlē dēli Jānis Mūrnieks un Jēkabs Reinis, bet ģitāru draiski un smeldzīgi spēlē Andas Līces meita Elīna.

Biļešu Serviss   Bez Rindas  Biļešu Paradīze

Lapas izstrāde balstīta uz Joomla!® un Crosstec